Спортивні новини

Олімпіада в Токіо:  Україна здобула 19 медалей: одна золота, 6 срібних і 12 бронзових.

23 липня 2021 року,  у Токіо  відбулася урочиста церемонія відкриття Олімпійських ігор 2020 року

. Олімпіада почалася на рік пізніше, ніж планувалося, через пандемію корона вірусної інфекції COVID - 19.

Україну на літних іграх представили 157 спортсменів, які змагалися в...

25 видах спорту.

8 серпня Олімпійські ігри в Токіо добігли кінця. Збірна України посіла в загальному медальному

заліку Олімпіади 44 позицію. На рахунку українських спортсменів 19 медалей: одна золота, 6 срібних і 12 бронзових.

Медальний залік виграла збірна США, яка тривалий час відставала від Китаю. На рахунку американців 39 золотих, 40 срібних і 33 бронзові медалі.

На другому місці - Китай (38 золотих, 32 срібних та 18 бронзових медалей).

Треті - господарі Олімпіади - японці (27 золотих, 14 срібних та 17 бронзових медалей).

Українські олімпійці на токійській Олімпіаді перевершили результат Олімпіади 2016 року в Ріо-де-Жанейро,

коли було здобуто 11 олімпійських медалей (2 золоті, 4 срібних та 5 бронзових нагород).

За загальною кількістю здобутих у Токіо медалей Україна потрапила до першої двадцятки збірних,

зазначає Національний олімпійський комітет України.

Сьогодні - історичний день для всього світового баскетболу. Рівно 129 років назад, 21 грудня 1891 року, в коледжі YMCA в Спрингфілді (штат Массачусетс, США) викладач фізкультури Джеймс Нейсміт прив'язав дві фруктові корзини до балкону спортзалу і запропонував двом командам студентів позмагатися, хто з них заб'є більше м'ячів в корзину суперника. Саме так на світ з'явилась гра під назвою баскетбол (від англійских слів "basket" - корзина і ball - "м'яч"). Правда, вона мала мало спільного з сучасним баскетболом. Ведення м'яча не існувало, і переміщувати його по майданчику можна було тільки через передачі. А незмінною на протязі 125 років залишилась тільки висота, на якій кріпляться корзини, - 10 футів або 3,05 метра. Перші правила баскетболу нараховували всього 13 пунктів і поміщались на одному листі паперу.
Вітаємо всіх з днем народження баскетболу !!! Нехай краща гра з м'ячем приносить Вам тільки радість !!!

Літні Олімпійські ігри в Японії офіційно переносять на 2021 рік
Літні Олімпійські ігри повинні відбутися в Токіо з 24 липня до 9 серпня. Перенесення ігор відбулося вперше в історії Олімпіади: раніше змагання через світові війни скасовували в 1916, 1940 і 1944 роках.

22-го січня завершилися ІІІ зимові Юнацькі Олімпійські ігри, які з 9-го січня приймала Лозанна. На молодіжному форумі Україну представляли 39 спортсменів. Про результати українських спортсменів та медальний залік – читайте у матеріалі Спорт24.

Переможцем медальному заліку стала Росія, яка здобула 10 золотих, 11 срібних та 8 бронзових медалей.
Друга в медальному заліку – Швейцарія (10 золотих, 6 срібних та 8 бронзових нагород).
Третьою в медальному заліку стала Японія, яка здобула 17 медалей – 9 золоті, 7 срібні та 1 бронзову.
Збірна України потрапила до медального заліку тільки в останній день, здобувши першу нагороду. Орест Коваленко виграв бронзу у фристайлі.
Таким чином, Україна в медальному заліку ділить 29-у сходинку з Білоруссю, Грузією, Ліхтенштейном та Новою Зеландією.
Ще три медалі різного ґатунку українські спортсмени виграли у команді МОК.

У Лозанні відкрили юнацькі Олімпійські ігри-2020

III зимові Юнацькі Олімпійські ігри (III Winter Youth Olympic Games або 2020 Winter Youth Olympics) — зимові Юнацькі Олімпійські ігри для спортсменів віком від 15 до 18 років, які пройдуть з 09 по 22 січня 2020 року в місті Лозанна (Швейцарія). До програми змагань увійшли 16 дисциплін із 8 видів спорту: біатлон, бобслей, лижне двоборство, керлінг, хокей на льоду, санний спорт, фігурне катання, ковзанярський спорт (швидкісний біг на ковзанах), шорт-трек, стрибки на лижах, скелетон, фристайл, гірськолижний спорт, гірський альпінізм, лижні гонки, сноубординг. Участь в Іграх візьмуть 1880 спортсменів з яких - 940 юнаків та 940 дівчат.

ТАЛІСМАН
Дизайн талісману розробили студенти школи мистецтв Лозанни. Талісманом ЮОІ-2020 став Йодлі – привітна тваринка, ім’я якої походить від назви традиційного співу, йодлінгу. Його можна почути на теренах Швейцарії та Франції – саме там, де проходитимуть Юнацькі Олімпійські ігри. Змагання відбудуться в самій Лозанні, в околицях міста на території альпійської зони, у французькому регіоні Юра і на березі Женевського озера.

В перший змагальний день ЮОІ-2020 фігурист Андрій Кокура встановив особистий рекордЧудовий старт на ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських іграх, які розпочалися в Лозанні, задає наш фігурист Андрій Кокура. В одиночному катанні українець з результатом 62.48 встановив свій особистий рекорд у короткій програмі, посівши високе 6 місце.

На дванадцятій Зимовій Паралімпіаді-2018 пройдуть змагання із шести видів спорту, українці беруть участь у змаганнях із трьох – біатлону, лижних перегонів і сноуборду.

18 березня

6 липня 2011 в Дурбані виконком Міжнародного паралімпійського комітету обрав місцем проведення зимової Олімпіади-2018 південнокорейський Пхьончхан. Країна-господарка турніру визначилася вже в першому раунді голосування, оскільки Пхьончхан одержав більшість голосів: за південнокорейське місто проголосували 54 члени виконкому МПК з 95. Пхьончхан тричі поспіль претендував на організацію зимової Олімпіади, два попередні рази це право отримали Ванкувер і Сочі.

Талісмани

Талісманами Олімпійських ігор стали тигр Сухоран (в Олімпіаді) і ведмежа Пандабі (в Паралімпіаді).

Олімпіада-2018: на якому місці Україна

Збірна України в медальному заліку XXIII Зимових Олімпійських іграх в Південній Кореї фінішувала на 21-му місці, яке ділить з Угорщиною.
В активі нашої команди одна золота нагорода , яку в змаганнях з лижної акробатики завоював миколаївський фристайлист Олександр Абраменко.
Перемогу в неофіційному рейтингу кращих команд Олімпіади-2018 здобула Норвегія. На другому місці Канада. Замикає трійку Норвегія.

Зимові Олімпійські ігри 2018
  (двадцять треті зимові Олімпійські ігри, які проходять з 9 по 25 лютого 2018 року у місті Пхьончхані (Південна Корея).
                    Олімпійські ігри
Olympic rings without rims.svg
Країни на зимових Олімпійських іграх 2018
Змагання на зимових Олімпійських іграх 2018 (Пхьончхан)

4 жовтня вчителі фізкультури Володимирецької ЗОШ І-ІІІ ступенів підготували для учнів зустріч з нашою землячкою із села Довговоля, Людмилою Логацькою- майстром спорту України з дзюдо серед спортсменів з вадами зору. Параолімпійська чемпіонка Європи серед юніорів та призерка серед дорослих. Людмила входить до збірної команди України і брала участь у ХV літніх Параолімпійських іграх, які проходили в Ріо-де-Жанейро(Бразилія). Тендітна дівчина, а вже має стільки титулів ! Актова зала школи переповнена, Люда привезла із собою медалі, які дозволила дітям не лише роздивлятися, а й приміряти. Учні із захопленням слухали цікаву її розповідь із спортивного життя , на перебій задавали різноманітні запитання , але більшість хотіли на собі відчути « прийоми» з дзюдо. Чемпіонка із задоволенням провела майстер-клас , розповіла про кожну завойовану медаль.
Зараз спортсменка має дуже щільний графік, адже навчається і проживає в Рівному, а ще, як вона нам розповіла, два рази на день тренується. Ми дуже вдячні Людмилі Логацькій за те, що вона знайшла для нас вільний час і приїхала до нас. Хочемо побажати їй вдалих стартів і золотих перемог!